Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 6P 3M 3X1,5 CU INTR LOHUIS,PRELUNGITOR 3P 5M 3X1 REL 000234

Număr anunț
DA26837458
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SFANTA MARIA (CUI 3126691)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,28 RON
Valoare atribuită
399,28 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,28 RON

din 399,28 RON estimat