Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs UM Cantitate Pret/buc fara TVA (Lei) Valoare fara TVA (Lei) 1 Capsator 24-26/6, 20 file C20 BUC 7 3.95 27.65 2 Hartie copiator A4 500 coli/top TOP 300 10.50 3150.00 3 Dosar plastic sina cu perforatii Exo BUC 300 0.39 117.00 4 Alonja arhivare 25 buc/set Ubers Dossy-Fix SET 40 7.90 316.00 5 Folie protectie documente A4 Standard 100/set SET 12 5.00 60.00 6 Pix unica folosinta Forster BUC 105 0.29 30.45 7 Pix unica folosinta Forster BUC 35 0.29 10.15 8 Pix unica folosinta Forster BUC 15 0.29 4.35 9 Rigla 30cm transparenta Buc 2 0.38 0.76 10 Capse #24/6 1000/cutie Forster Cutie 60 0.60 36.00 11 Dosar simplu Forster BUC 280 0.29 81.20 12 Dosar de incopciat 1/1 gheare BUC 50 0.35 17.50 13 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Buc 10 4.30 43.00 14 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Buc 10 4.30 43.00 15 Biblioraft A4 75mm marmorat Forster BUC 130 3.50 455.00 16 Lipici stick 36g BUC 20 0.80 16.00 17 Capsator 100 file C100 Forster capse 23/13; capse 24/10 BUC 7 29.50 206.50 18 Creion mecanic 0.7mm Forster BUC 6 0.60 3.60 19 Mina creion 0.7mm Cutie 20 0.45 9.00 20 Marker permanent Forster BUC 25 0.60 15.00 21 Textmarker Forster Buc 7 0.60 4.20 22 Textmarker Forster Buc 7 0.60 4.20 23 Textmarker Forster Buc 7 0.60 4.20 24 Textmarker Forster Buc 7 0.60 4.20 25 Textmarker Forster Buc 7 0.60 4.20 26 Aparat banda corectoare 5mmx8m BLISTER 15 1.50 22.50 27 Stilou corector varf metal 8ml BUC 20 1.30 26.00 28 Agrafe 28mm 100/cutie Forster Cutie 30 0.55 16.50 29 Agrafe 32mm 100/cutie
- Număr anunț
- DA26822541
- Autoritate contractantă
- COMUNA IVESTI (PRIMARIA COMUNEI IVESTI) (CUI 3601986)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.999,76 RON
- Valoare atribuită
- 5.999,76 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.