Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 300G INEDIT TOFU SIMPLU 6X30 ARO OUA 140G HOCH BR TIO SMANT 400G FORMA TOAST 80G ARO SALATA ICRE 2500G ,C CONOPIDA 2500G MC AM MEXICAN PULPE INT DEZ AGRI MANAI CARTOFI ALBI 2.5KG DEFNE MAS NEGRE 1L ARO ULEI 1KG MARGARITAR ZAHAR 5KG NARILLA FUSILI 75G MAGGI SCRG GAINA 25G CROCO BISC CACAO 40G JOE NAP VAN 100G CROCO BISC PETIT BEUR
- Număr anunț
- DA26826572
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.955,59 RON
- Valoare atribuită
- 4.955,59 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.