Atribuită
Cumpărare directă
Prelungitor Schuko 6 prize 5m cu protectie - 3 bucati x 70,00 lei Pix cu gel - negru 144 bucati x 1,40 lei Banda corectoare 5mm x 8mm - 10 bucati x 2,85 lei Film index plastic 8 culori/set 45x8mm - 20 seturi x 4,20 lei Tavite plastic orizontala - 2 bucati x 7,95 lei Creion cu guma - 24 bucati x 0,95 lei Radiera alba ovala - 5 bucati x 0,85 lei Rigla 30cm plastic - 5 bucati x 0,82 lei Pix cu mecanism - 72 bucati x 1,20 lei Cub post-it 76x76mm 4 culori neon 400 file - 10 bucati x 8,40 lei Fluid corector 20 ml. - 5 bucati x 3,20 lei
- Număr anunț
- DA26848449
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 757,55 RON
- Valoare atribuită
- 757,55 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.