Atribuită
Cumpărare directă
RADCN04300EISWF Convector electric de perete TESY Conveco CN04 300 EIS CLOUD W, 3000W, Wi-Fi, alb 1 604.97 604.97 RADCN04200EISWF Convector electric de perete TESY Conveco CN04 200 EIS CLOUD W, 2000W, Wi-Fi, alb 2 529.34 1,058.68 MSFGWN37230S Masina de spalat rufe frontala GRUNDIG GWN37230S, Machine Care, 7kg, 1200rpm, Clasa A+++, alb 1 1,176.41 1,176.41 FRGVO1010 Frigider minibar VORTEX VO1010, 43 l, H 49.2 cm, Clasa A+, alb 2 336.05 672.10 LEDV24TD1200 Televizor LED VORTEX V24TD1200, HD, 61 cm 20 336.05 6,721.00 STVMA1000 Suport TV perete VOGEL'S MA1000, fix, 17-26", 30 Kg 15 33.61 504.15 RBTMUM54251 Robot de bucatarie BOSCH Styline MUM54251, vas 3.9l, blender 1.25l, 900W, 7 trepte viteza, alb-argintiu 1 1,164.65 1,164.65 ASPRO7612EA Aspirator fara sac ROWENTA Silence Force RO7612EA, 2.5l, 550W, 67dB, verde-negru 1 584.82 584.82 CLCLIVEV59WIN Sistem Desktop PC MYRIA Live V59, Intel Core i5-9400F pana la 4.1GHz, 8GB, SSD 240GB, NVIDIA GeForce GT 710 2GB, Windows 10 Home 1 2,084.03 2,084.03 MONVP228HE Monitor LED TN ASUS VP228HE, 21.5", Full HD, 60Hz, negru 2 354.99 709.98 BLRBLUREVO30 Boiler electric ARISTON BLU EVO R, 30l, 1500W, alb 1 302.44 302.44 MSTTDLR65230 Masina de spalat rufe verticala WHIRLPOOL TDLR65230, 6th Sense, 6.5 kg, 1200rpm, Clasa A+++, alb 1 1,554.54 1,554.54 ASUBWD421PET Aspirator cu spalare BOSCH AquaWash&Clean BWD421PET, 5l, 2100W, negru-rosu 1 918.76 918.76 AERGRVPI120 Aer conditionat GRUNDIG GRVPI120/121, 12000 BTU, A++/A+, kit instalare inclus, alb
- Număr anunț
- DA26829270
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32324100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.560,24 RON
- Valoare atribuită
- 24.560,24 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.