Atribuită Cumpărare directă

Asevi suprafete Solutie pardoseli Detergent vase

Număr anunț
DA26834946
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PHOENIX (CUI 17104855)
Furnizor / câștigător
REBUKE SRL (CUI 19247894)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,50 RON
Valoare atribuită
591,50 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,50 RON

din 591,50 RON estimat