Atribuită Cumpărare directă

Achizitie lucrari betonare platforma loc joaca alei si loc parcare pentru investitia Reabilitarea si Modernizarea Gradinitei cu Program Normal Hotaru

Număr anunț
DA26826418
Autoritate contractantă
COMUNA GROJDIBODU (CUI 5148360)
Furnizor / câștigător
PROTOROTO S.R.L. (CUI 38641380)
Cod CPV
45262300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.200 RON
Valoare atribuită
31.200 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.200 RON

din 31.200 RON estimat