Atribuită
Cumpărare directă
BS-050102-BK - Kit calibrare Biosan CKG16 pentru densitometre Kit calibrare CKG16 pentru densitometre, compatibil cu eprubete cu diametrul de 16 mm, include standarde turbiditate de 0.5, 1.0, 2.0, 3.0, 4.0 McFarland Tip Kituri calibrare Include Standarde turbiditate de 0.5, 1.0, 2.0, 3.0, 4.0 McFarland Compatibilitate Densitometru Biosan DEN-1 Densitometru Biosan DEN-1B Cantitate un set, tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA26848239
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38425800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 914,36 RON
- Valoare atribuită
- 914,36 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.