Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII INSTALATII SANITARE,GRUP SANITAR TONCIU,FARAGAU,POARTA,INLOCUIRE ROBINETI,PISOAR,LAVOAR,FITINGURI,RACORDURI,PREGATIRE BRANSAMENT REMIZA POMPIERI FARAGAU,INSTALATII INTERIOARE APA REMIZA.

Număr anunț
DA26839433
Autoritate contractantă
COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
Furnizor / câștigător
DEMICONS S.R.L. (CUI 14443296)
Cod CPV
45332000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.328 RON
Valoare atribuită
6.328 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.328 RON

din 6.328 RON estimat