Atribuită
Cumpărare directă
Tonere : Q2612XL, CE285 XL, CF230X, produse noi, sigilate cu banda protectoare si apoi in punga ermetic inchise, ambalate in cutii cu aspect comercial, inscriptionate cu marca producatorului, standardele de calitate (ISO 9001) si de mediu (ISO 14001) respectate in procesul de fabricatie, codul produsului, etc. Aceste consumabile sa nu invalideze garantia echipamentelor de printare in care sunt utilizate.
- Număr anunț
- DA26827765
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI 32174862)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,17 RON
- Valoare atribuită
- 669,17 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.