Atribuită
Cumpărare directă
Insigna turnata din aliaj ZnAl, grafica 2 D, dimensiune H 16 cm ( tip scut Stema Romaniei), slefuita manual, placata cu aur de 24 Kt ( depunere groasa 8-10 microni), sistem de prindere tip fluturas, ambalata individual in cutiuta din plus neagra cu trepied, dimensiuni 4x5x2 cm
- Număr anunț
- DA26842715
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 39294100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.