Atribuită
Cumpărare directă
Prezenta tine loc de comanda. Plata se va face cu ordin de plata la 30 zile de la data receptiei produsului, in contul de trezorerie specificat de furnizor la emiterea facturii. Produsele se vor livra la magazia spitalului, in intervalul orar luni-vineri 08:00-14:00. Transportul este suportat de catre furnizor, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. Produsul este insotit de certificate de conformitate, avize emise de ANM, termen de valabilitate cel putin un an de la data livrarii. Pachet masti de protectie conform anunt SICAP ADV1181977: Cod produs Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA "Masti Chirurgicale 3 straturi Help Masti de unica folosinta din material netesut care se adapteaza perfect pe forma fetei si permit o respiratie fara efort. Se folosesc in domeniul medical dar si in alte domenii, protejeaza impotriva transmiterii microbiene. Sunt formate din 3 straturi si 3 pliuri foarte rezistente si non iritabile. Confectionate din material netesut 3 straturi 3 pliuri Rata de retinere a prafului: 99.9% Rezistenta la inspir: 28.16Pa Non iritabile Rezistenta la alungire / umezire: conform normelor B.P.90, standardul GB 15980-1995 Ambalare: 50 buc/cutie." Cutie 160 33.75 5400.00 3951084 "Dräger X-plore® FPP2 1720 V NR D. Conform EN 149:2001 + A1:2009. Model cu supapa de expiratie. Protectie la particule solide si lichide. Nivel maxim de utilizare pana la 10 VLM (valoare limita maxima admisa)." BUC 300 10.41 3123.0
- Număr anunț
- DA26827541
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.523 RON
- Valoare atribuită
- 8.523 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.