Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Canon i-Sensys MF446x, laser monocrom A4, duplex, retea, wireless, DADF (3514C006AA). Functii: Imprimare, Copiere, Scanare. Viteza imprimare max 38 ppm (31.9 ipm duplex), rezolutie imprimare max 1200 x 1200 dpi, prima pagina in max 5.5 sec, limbaje de imprimare UFRII, PCL 5c, PCL6, Adobe PostScript, memorie 1 GB RAM, procesor 800MHz x2, 12.7 cm LCD Colour Touch Screen. Tavi 100 + 250 coli, DADF 50 coli. Copiere: viteza max 38 ppm (30.3 ipm duplex), prima copie in max 6.4 sec platan, 6.6 sec ADF, rezolutie max 600 x 600 dpi, max 999 copii, scalare 25-400%. Scanare: color, rezolutie optic 600 x 600 dpi, max 9600 x 9600 dpi, viteza (300 x 600dpi) 38/13 ipm mono/color single, 70/26 ipm mono/color duplex, 24-bit adincime de culoare, 256 niveluri de gri, scan to email/Cloud. Conectivitate: USB 2.0, reta Gigabit Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection, imprimare securizata, imprimare de pe USB, Google Cloud Print, iOS AirPrint, Canon PRINT Business app, Android Mopria certified, compatibilitate UniFLOW. Volum lunar max 80.000 pag/luna, recomandat 750 - 4.000 pag/luna. Toner in-box 3.100 pag, ulterior Cartridge 057 (3.100 pag) sau 057H (10.000 pag). Optionale: tava 550 coli (AH-1), cititoare card MiCard, Kit de imprimare coduri de bare E1E, Tel6 kit. Garantie: 12 luni.

Număr anunț
DA26842672
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.818 RON
Valoare atribuită
2.818 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.818 RON

din 2.818 RON estimat