Atribuită Cumpărare directă

TARUSI ASCUTITI DIN PIN SILVESTRU 0.05mmX0.05mmX2m

Număr anunț
DA26829920
Autoritate contractantă
ORASUL PECICA (CUI 3519550)
Furnizor / câștigător
TOMIPEX R.G.SRL (CUI 1731343)
Cod CPV
44212227-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.230 RON
Valoare atribuită
2.230 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.230 RON

din 2.230 RON estimat