Atribuită
Cumpărare directă
Consumabile pentru reparatie Instalatie de purificare a apei ELIX M 35: 1. Ansamblu dispenser apa ZF3000413 buc. 1 3.430,00 3.430,00 2. Filtru Quantum QTUM0TEX1 buc. 1 2.120,00 2.120,00 3. Filtru Q-Gard QGARDT1X1 buc. 1 2.420,00 2.420,00 4. Filtru final MPGP04001 buc. 1 905,00 905,00. Numar de referinta SEAP: INTRSERVLW-1.
- Număr anunț
- DA26839983
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biochimie al Academiei Romane (CUI 4183270)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.816 RON
- Valoare atribuită
- 7.816 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.