Atribuită Cumpărare directă

servicii inspectie tehnica automobile/ autosanitare /autospeciale Pentru: B-72-ZUR, B-94-JUV

Număr anunț
DA26835718
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
TOP CLASS AUTO SERVICE SRL (CUI 36214382)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,72 RON
Valoare atribuită
285,72 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,72 RON

din 285,72 RON estimat