Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta pentru: - organizarea activitatii de prevenire si protectie in domeniul securitatii si sanatatii in munca conform prevedrilor legii 319/2006 si a normelor metodologice aprobate prin HG nr. 1425/2006 cu modificarile si completarile ulterioare; riscuri de accidentare si / sau imbolnavire profesionala la locul de munca din cadrul insitutiei in conditiile prezentei coronavirusului SARS COV2 in conformitate cu prevederile din MMPS/MS nr. 3577/831/2020 si a legii nr. 55/15.05.2020, conform - organizarea activitatii de prevenire si protectie in domeniul situatiilor de urgenta: 1. aparare impotriva incendiilor conform legii 307/2006 si a normelor generale de aparare impotriva incendiilor conform ORD. 163/2007; 2. protectie civila conform legii 481/2004, republicata in 2008; Se va incheia contract de servicii pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA26837605
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- INTEPRINDERE INDIVIDUALA DRAGOIU GH.GHEORGHE (CUI 20681250)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.