Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant rapid pentru suprafețe DESCOSEPT AF - flacon 1L DISTRUGE CORONAVIRUSUL în 30 sec.! Produs alcoolic gata de utilizare, pentru dezinfecția rapidă, prin pulverizare sau ștergere, a suprafețelor, mobilierului și echipamentelor medicale. Descosept AF este dezinfectantul de suprafețe ideal pentru situațiile în care este necesară o dezinfecție rapidă a suprafețelor din următoarele domenii: - cabinete medicale și stomatologice (ex. dezinfecția unit-urilor); - pentru oftalmologi și opticieni; - dezinfecția rapidă a echipamentelor din blocul operator, inclusiv dezinfecția meselor chirurgicale între operații; - inventar general, cum ar fi: tăvi, cărucioare sau coșuri de transport pentru materialul medical, căzi de baie, canapele de examinare, materiale sanitare, etc; - îmbrăcăminte precum saboți chirurgicali, șorțuri și lenjerie de cauciuc. Produsul deține și aviz biocid TP4, pentru dezinfecția suprafețelor, echipamentelor, recipientelor și ustensilelor folosite pentru producția, transportul, depozitarea sau consumul produselor alimentare. Descosept AF este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 1276, EN 13697, EN 16615; Levuricid (Candida albicans): EN 13624, EN 1650, EN 13697, EN 16615; Micobactericid: EN 14348; Virucid (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus): EN 14476. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară, Cosmetică, HoReCa, Școli și grădinițe, Companii și instituții. Av

Număr anunț
DA26841388
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.917 RON
Valoare atribuită
4.917 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.917 RON

din 4.917 RON estimat