Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional Xerox WorkCentre 3335DNI, laser alb-negru, Fax, A4, 33 ppm, Duplex, ADF, Retea, Wireless Caracteristicile dorite de beneficiar sunt cuprinse in referatul de necesitate atasat. Cele 5 buc. imprimante de acest tip se vor livra la sediul unde isi desfasoara activitatea departamentul S.P.C.L.E.P. - Serviciul Evidenta Persoanei din cadrul Primariei Municipiului Galati, respectiv str. Domneasca nr. 102
- Număr anunț
- DA26824691
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.810,90 RON
- Valoare atribuită
- 5.810,90 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.