Atribuită Cumpărare directă

Servicii de deszapezire cu utilaj (tractor Fiat 90/90) dotat cu lama de 3 m si sararita cu capacitate de 130 kg/material antiderapant cu sofer. Nota: materialul antiderapant sau alte materiale necesare procesului de deszapezire sunt asigurate de Autoritatea contractanta. la dispozitia Autoritatii contractante

Număr anunț
DA26865029
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
BACIU IOAN SORIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32341430)
Cod CPV
90620000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.531,10 RON
Valoare atribuită
17.531,10 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.531,10 RON

din 17.531,10 RON estimat