Atribuită Cumpărare directă

Actuator hârtie pentru imprimante Xerox - cod 120E33762

Număr anunț
DA26865167
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
30124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
391,80 RON
Valoare atribuită
391,80 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

391,80 RON

din 391,80 RON estimat