Atribuită
Cumpărare directă
JACHETA IMPERMEABILA,CU MANECI DETASABILE CAPTUSEALA DETASABILA SI GLUGA: MARIMEA 40 - 3 BUC, MARIMEA 42 - 2 BUC, MARIMEA 46 - 5 BUC, MARIMEA 48 - 11 BUC,MARIMEA 50 - 24BUC, MARIMEA 52 - 28BUC, MARIMEA 54 - 12BUC, MARIMEA 56 - 4BUC, MARIMEA 58 - 2 BUC,MARIMEA 60 - 2BUC PANTALONI PROTECTIE IARNA, IMPERMEABILI VATUITI: MARIMEA 40 - 1 BUC, MARIMEA 42 - 1 BUC, MARIMEA 46 - 4 BUC, MARIMEA 48 - 9 BUC,MARIMEA 50 - 23BUC, MARIMEA 52 - 23BUC, MARIMEA 54 - 9BUC, MARIMEA 56 - 4BUC, MARIMEA 58 - 2 BUC
- Număr anunț
- DA26858470
- Autoritate contractantă
- SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI 13031718)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.027 RON
- Valoare atribuită
- 15.027 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.