Atribuită
Cumpărare directă
UAT Comuna Pantelimon, judetul Constanta, doreste achizitionarea urmatoarelor produse: - SCARA AL FORTE 3X15 8615 1,00 BUC - PLACA RIG. NORM. RB 12,5 (1,2X2,6M) 8,00 BUC - IPSOS RIG. ADEZIV RIFIX 25KG 4,00 BUC - PROFIL PVC COLT CU PLASA 22X22 MM / 2,5M 6,00 BUC - IPSOS RIG. SUPER 5KG C03 1,00 SAC - BANDA IMBINARE F.ADEZ. FIBRA STICLA 2 ROL - SPUMA PU MONTAJ 700 ML BAUDEMAN 2,00 BUC - CORNIER 30X30X3 4,00 BUC - TEAVA PATRATA 25X25X2 3,00 BUC - BCA CELCO 625X200X240(LXGXH) SZ 2,250 M3 - PALET RETURNABIL BCA CELCO 1,00 BUC - ADEZIV BCA CELCO M5 PROMO 3,00 BUC - ADEZIV PENTRU BCA 25 KG ADEPLAST MZ-BCA 1,00 BUC - FREZA CU VIDIA PT LEMN 35MM LT22573 1,00 BUC - DISC DEBIT. A 46 TZ 230X1.9X22 224084 10,00 BUC - DISC DIA UNIV. 230 X 7 752805 HIKOKI 1,00 BUC - PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 2,00 PAC - DALTA LATA SDS PLUS 40x250 mm 751592 NW 1,00 BUC - SPITZ SDS PLUS 250 mm 751590 HiKOKI 1,00 BUC - DIBLU/SURUB FM-X5 10X100 64301b1010000 30,00 BUC - BALAMA SUDABILA LACRIMA OTEL L=80 FI13MM 3 PER - DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 15L+A4L 1,00 BUC - VOPSEA PITURA NEGRU V53900 4L 1,00 BUC - DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 2,00 BUC - PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 2,00 BUC Solicitam includerea transportului produselor sus mentionate.
- Număr anunț
- DA26848100
- Autoritate contractantă
- Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.462,41 RON
- Valoare atribuită
- 3.462,41 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.