Atribuită Cumpărare directă

amasa bluza maneca lunga buc 2 100 200,00 2 Camasa maneca scurta cu banda buc 1 130 130,00 3 Pulover buc 2 120 240,00 4 Cascheta (embema inclusa) buc 2 180 360,00 5 Insigna buc 2 110 220,00 6 Portmoneu buc 2 130 260,00 7 Ham reflectorizant buc 1 95 95,00 8 Ecuson maneca buc 5 15 75,00 9 Curea buc 1 80 80,00 10 Manusi piele buc 1 100 100,00 TOTAL: 1.760,00

Număr anunț
DA26861335
Autoritate contractantă
COMUNA TURENI (CONSILIUL LOCAL TURENI) (CUI 4378840)
Furnizor / câștigător
EMBIS-ARTA SRL (CUI 25281025)
Cod CPV
35811200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat