Atribuită Cumpărare directă

NUFAR DETARTRANT CLASIC 1L

Număr anunț
DA26866248
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,32 RON
Valoare atribuită
192,32 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,32 RON

din 192,32 RON estimat