Atribuită
Cumpărare directă
1 Dulap Rollbox din lemn/pal pe roţi pentru birou Cod 16465825 - corp mobil cu trei sertare , pe roţi - dimensiuni 420 x 500 X 600 mm - finisaj – stejar somona 1 bc 267,12 2 Birou pentru calculator Rey Cod 16465900 - dimensiuni :100 x 74,50 x 50 cm - PAL - finisaj - stejar somona 1 bc 217,40 3 Dulap pentru birou Rubin Cod 16469901 - dulap pentru birou din PAL, cu 2 uşi şi 5 rafturi - dimensiuni 75 x 40 x 187 cm - finisaj – stejar somona 1 bc 426,74
- Număr anunț
- DA26851850
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39151000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 911,26 RON
- Valoare atribuită
- 911,26 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.