Atribuită Cumpărare directă

Aparat pentru dezinfectia suprafetelor si microaeroflorei prin nebulizare Dezinfecteaza volume cuprinse intre 10m3 si 1000m3. Impreuna cu produsul Nocolyse acopera spectrul bactericid, virulicid, fungicid, sporicid, tuberculocid. Setarea digitala a volumului care urmeaza a fi tratat. Conectarea la computer pentru urmarirea procesului de nebulizare ( data si ora nebulizare, volum incapere nebulizata, durata, nume operator, incapere nebulizata, comentarii, etc.) Ofera trasabilitatea cantitatii de substanta, a volumului tratat si a timpului alocat - conectare cu USB la computer Poate fi programat sa efectueze nebulizarea automat la o anumita ora, fara operator uman. Trateaza volume intre 10-1000m3 intr-un singur pas Carcasa ranforsata si miniaturizata Control Panel-ul digitalizat, precis si usor de folosit

Număr anunț
DA26859287
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.540 RON
Valoare atribuită
16.540 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.540 RON

din 16.540 RON estimat