Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine 2 buc x Toner, negru, XEROX 006R01517 (pret unitar 558 lei + tva) 2 buc x Toner, cyan, XEROX 006R01520 (pret unitar 576 lei + tva) 2 buc x Toner, magenta, XEROX 006R01519 (pret unitar 576 lei + tva) 2 buc x Toner, yellow, XEROX 006R01518 (pret unitar 576 lei + tva) Total pachet - 4572 lei + tva

Număr anunț
DA26841220
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.572 RON
Valoare atribuită
4.572 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.572 RON

din 4.572 RON estimat