Atribuită Cumpărare directă

SARMA NEAGRA 1.18 - 5 KG - 4.65 RON/KG OTEL BETON BST 500S 10MM - 131.50 KG - 2.64 RON/KG TOTAL: 370.41 RON

Număr anunț
DA26860131
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44333000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,41 RON
Valoare atribuită
370,41 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,41 RON

din 370,41 RON estimat