Atribuită
Cumpărare directă
1. DEZINFECTANT PARDOSELI 2X 37.815 2.SOLUTIE GEAM 5X5.4620 3.DEODORANT WC 20X5.4620 4.SOLUTIE MOBILA 5X12.6060 5. MATURA 2X16.8050 6.SACI MENAJERI 20X4.2015 7.MOP 5X5.0420 8.DEZINFECTANT WC 4X7.5625 9. DEZINFECTANT PARDOSELI 10X15.1260 10. DEZINFECTANT SUPRAFETE 10X13.4450 11. SAPUN LICHID 15X6.7227
- Număr anunț
- DA26875919
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
- Furnizor / câștigător
- BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
- Cod CPV
- 33700000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 834,86 RON
- Valoare atribuită
- 834,86 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.