Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de publicitate - pachet felicitari de iarna, prin difuzarea a 3 felicitari, intr-un ziar electronic (online) pentru un acces facil tuturor, in vederea transmiteri de urari cu prilejul: zilei de 1 Decembrie, sarbatoarea Craciunului si a zilei de Anul Nou, din partea Primariei si a Consiliului Local al Comunei Grumazesti, jud. Neamt, catre locuitori din Comuna Grumazesti, conform aprobarii HCL nr. 240 din 19.11.2020. Caracteristici conform de necesitate: felicitare 1 DECEMBRIE, felicitare CRACIUN, felicitare ANUL NOU
- Număr anunț
- DA26867354
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- GHICI COMPUTERS SRL (CUI 15884908)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.