Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse toner pentru imprimante si copiatoare SDH1Cartus toner Hp 6 buc la 70 ron Cartu Pantum PA210 7 buc la 185 ron Cartus Samsung 4 buc la 185 ron Cartus Canon MP 250 2 buc la 75 Cartus Brother 2 buc la 110 Cartusxerox 2cuc la 185 ron, Cartus lexmark 1 buc la 240 Unitate cilindru lexmark 1 la 325 Unitate Cilindru Pantum 1 la 220
- Număr anunț
- DA26864156
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
- Furnizor / câștigător
- S.C. TEHNOPRODUCT CIODIGITAL GAM SRL-D (CUI 35194317)
- Cod CPV
- 30190000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.980 RON
- Valoare atribuită
- 3.980 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.