Atribuită Cumpărare directă

Pachet carti, conform anexa

Număr anunț
DA26864286
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.909,35 RON
Valoare atribuită
6.909,35 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.909,35 RON

din 6.909,35 RON estimat