Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip aparat: Aspirator fara sac Aspirare: Uscata Capacitate colectare: 1.4 l Putere: 700 W Tip alimentare: La retea Variator de putere: Da Functii si tehnologii: Motor HiSpin; Sistem stationare pentru depozitare; Tehnologie SensorBagless Filtru Filtru HEPA: Da Filtru evacuare: HEPA 13 Eficienta Eficienta energetica: Clasa A Consum anual de energie (kWh): 28 Emisii de praf: Clasa A Eficienta curatare covoare: Clasa D Eficienta curatare suprafete dure: Clasa B Accesorii Accesorii: Accesoriu spatii inguste; Duza tapiterie Tip tub: Telescopic metalic Derulator automat cablu: Da Specificatii tehnice Greutate: 4.7 kg Dimensiuni (W x D x H) mm: 300 x 445 x 288 Culoare: Rosu Lungime cablu alimentare: 7 m Suprafata aspirare: 9 m Nivel zgomot: 79 dB Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26859611
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 1 Tasnad (CUI 17344351)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39713430-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,76 RON
- Valoare atribuită
- 411,76 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.