Atribuită Cumpărare directă

Accesorii sistem achizitie date Samsung pentru proiect 39PTE/2020, responsabil proiect Cristina Covaliu, referat 60151/18.11.2020: Galaxy S10 Lite G770 S View Wallet Cover White - 2 buc; Galaxy S10 Lite G770 Silicone Cover Black - 1 buc; Samsung In-Car fast charger, Dual Port (Type C Max 45 W + USB-A Max 15 W), 5A Black - 1 buc; Samsung Wireless Charger Duo Pad (with TA), Black - 1 buc; Samsung Travel Fast Charger (USB Type-C) 2A 25W White - 1 buc; Samsung Travel charger (USB Type-C) 2A AFC Black - 1 buc; Samsung Travel charger (USB Type-C) 2A 45W Black - 1 buc.

Număr anunț
DA26874232
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ROMSYS SERV SRL (CUI 10119778)
Cod CPV
32351300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824 RON
Valoare atribuită
824 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824 RON

din 824 RON estimat