Atribuită
Cumpărare directă
MAKITA DUC406Z26DJ, Fierastrau cu lant, DUC406Z, 40 cm cu 2 acumulatori 18V 6 AH si incarcator dublu rapid DC18RD DescriereMotor brushless cu rotor exterior şi angrenaj Direct Drive pentru putere mare şi cuplu superior;Piulita de fixare a capacului ce acopera partea de prindere a lantului si lamei este incastrata astfel reducandu-se riscul pierderii;Frana de motor im preuna cu frana de lant ii asigura un grad sporit de siguranta in utilizare;Design compact si greutate redusa;Este echipata cu un motor puternic de 36 v, fara perii, alimentat de 2 baterii de 18 V Li-Ion;Dispune de functia “Torque Boost” ce ii asigura un nivel ridicat de putere in cazul taierilor rapide in materiala nu foarte groase;Echipat cu lama cu lungimea de 40 cm;Compatibil cu acumulatorii de 18V cu 1.5 / 3.0 / 4.0 / 5.0 / 6.0 Ah;Putere 1,2 kWPoate înlocui versiunea pe benzină de 30 cm3. Specificatii tehniceTip motor: 36V;Tensiune acumulator: 2X18 V Li-Ion;Lungime lama: 40 cm;Grosime lant: 1.1 mm;Pas lant: 3/8″;Volum rezervor pentru ulei de lant: 0.2 l;Viteza lant: 20.0 m/s;Greutate: 5.1 kg. Set de livrareLama si lant 40 cm 3/8” 1.1 mmAcumulator BL1860B, 18V, 6 Ah – 2 bucIncarcator dublu rapid DC18RD
- Număr anunț
- DA26862775
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- BEST AUTO GALA SRL (CUI 34162074)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.906 RON
- Valoare atribuită
- 1.906 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.