Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare HARTA EGIPTUL SI MESOPOTAMIA 700x1000 IHA3 1 50.42 HARTA ORIENTUL ANTIC 1400x1000 IHA4 1 80.67 HARTA LUMEA GREACA IN ANTICHITATE1400x1000 IHA5 1 80.67 HARTA CIVILIZATIA GETO-DACILOR PROVINCIILE ROMANE MOESIA INFERIOR SI DACIA 1400x1000 IHA29 1 80.67 HARTA IMPERIUL ROMAN IN PERIOADA PRINCIPATULUI 1400x1000 IHA10 1 80.67 HARTA IMPERIUL LUI CAROL CEL MARE (768-814) 1400x1000 IHMED2 1 80.67 HARTA IMPERIUL BIZANTIN SEC IX-XI 1400x1000 IHMED4 1 80.67 HARTA EUROPA IN SECOLELE XIV-XV 1400x1000 IHMED7 1 80.67 HARTA TARILE ROMANE IN SECOLELE XIV-XVI 1400X1000 IHMED8 1 80.67 Marile descoperiri geografice si cuceririle coloniale IHMED10 1 80.67 HARTA CRUCIADELE MEDIEVALE IHMED11 1 80 HARTA EUROPA IN PERIOADA NAPOLEONIANA 1400x1000 IHMOD5 1 80.67 HARTA REVOLUTIA DE LA 1848-1849 IN EUROPA 1400x1000 IHMOD8 1 80.67 HARTA EUROPA IN ANII 1871-1914 1400X1000 IHMOD12 1 80.67 HARTA ROMANIA INTRE 1859-1914 1400x1000 IHMOD13 1 80.67 HARTA PRIMUL RAZBOI MONDIAL (1914-1918) 1400x1000 IHC1 1 80.67 HARTA EUROPA IN PERIOADA INTERBELICA (1918 -1939) 1400x1000 IHC2E 1 80.67 HARTA ROMANIA INTRE ANII 1918-1940 1400x1000 IHC3R 1 80.67 HARTA AL DOILEA RAZBOI MONDIAL (1939-1945) 1400x1000 IHC45 1 80.67 HARTA EUROPA IN PERIOADA RAZBOIULUI RECE(1945-1989) 1400x1000 IHC6E 1 80.67 HARTA EUROPA DUPA ANUL 1989 INTEGRAREA EUROPEANA 1400x1000 IHC7 1 80.67 HARTA POLITICA A LUMII 1400x1000(cu sipci) GHL6P 1 80.67 Istorici romani celebri PLRCI 1 50 PLANSA UNIUNEA EUROPEANA/ STRUCTURI
- Număr anunț
- DA26871113
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.848,82 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.