Atribuită
Cumpărare directă
SCARA EUROSTIL AL. 2T 5 TREPTE H=103 Scara aluminiu tip biblioteca cu trepte pe ambele parti 2 x 5 EUROSTIL Treptele sunt antiderapante - Stabilitatea - Toate capetele lonjeroanelor sunt prevazute cu dopuri de plastic care asigura antialunecarea scarii. La partea din mijloc a scarii sunt montate chingi din poliester care permit deschiderea scarii numai cat permita cursa balamanei. Inaltime totala scara: 103 cm Inaltime pana la ultima treapta: 103 cm Greutate proprie: 4,2 kg Portanta admisa: 150 kg
- Număr anunț
- DA26877831
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR 3 SAM REGHIN (CUI 1239848)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,06 RON
- Valoare atribuită
- 147,06 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.