Atribuită Cumpărare directă

Placa marsit grafitat 2X1500X1500MM

Număr anunț
DA26861408
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
Cod CPV
31670000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.151,82 RON
Valoare atribuită
1.151,82 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.151,82 RON

din 1.151,82 RON estimat