Atribuită Cumpărare directă

1 CALENDAR TRPTIC 2 CULORI BUC 10.00 2 SEPARATORI 100/SET SET 4.00 3 CREION MECANIC ROTRING 0.5MM/0.7MM BUC 6.00 4 CREION MECANIC AIHAO BUC 1.00 5 CREION MECANIC 0.5/0.7 DACO BUC 1.00 6 PIX PENSAN MY TECH BUC 5.00 7 PIX SENATOR BUC 10.00 8 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 12.00 9 MAPA A4 PVC CU ELASTIC DACO BUC 6.00 10 REZERVA CREION MECANIC ROTRING SET 6.00 11 NOTES ADEZIV TIX 75x75 RAINBOW BUC 6.00 12 DOSAR PVC BUC 250.00 13 PIX CU GEL UB 170 NEGRE BUC 5.00 14 ROLA FAX BUC 2.00 15 FOLIE LAMINAT A4 80MICRONI TOP 1.00 16 CAPSE NR. 24/6 EAGLE CUT 12.00 17 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 10.00 18 CARTON COLOR A3 160 GR COALA 4.00 19 FOARFECA BIROU DACO BUC 5.00 20 CORECTOR CU PENSULA DACO BUC 4.00 21 SFOARA CANEPA BUC 2.00 22 PIX AIHAO BUC 5.00 23 PIX BIC ROUND STICK BUC 10.00 24 PIX PENSAN TRIBALL BUC 10.00

Număr anunț
DA26858479
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I- VIII Nr. 1 Zanesti jud. Neamt (CUI 17496864)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,76 RON
Valoare atribuită
470,76 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,76 RON

din 470,76 RON estimat