Atribuită Cumpărare directă

Detergent de suprafete cu clor 4L

Număr anunț
DA26860750
Autoritate contractantă
Scoala "Constantin Brâncusi (CUI 17950129)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
401,80 RON
Valoare atribuită
401,80 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

401,80 RON

din 401,80 RON estimat