Atribuită
Cumpărare directă
1 Cell culture flasks non treated Capacity 50 ml Non treated 25 cm², Working volume 40 ml, Vented 734-2786 __VWR 200BUC 1,103.92 1.00 1,103.92 2 Cell Culture Flasks Vented Filter Cap, treated T25, 192 flasks (24 bags x 8 flasks) 0030710126 Eppendorf Austria GmbH SET 756.42 1.00 756.42 PBS (Phosphate Buffer Saline) Detalii: 1X concentrat, steril, pentru culturi celulare, cu calciu si magneziu flacon 4 buc X 50 Ron = 200 Ron
- Număr anunț
- DA26863302
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.060,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.060,34 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.