Atribuită
Cumpărare directă
1. Drapel dublu pentru interior. din matase lucioasa duchesse, cu franjuri si ciucuri, personalizat pe ambele fete 90x135 = 6 bucati X 175,00 lei = 1050,00 lei 2. Drapel simplu pentru exterior, din matase lucioasa duchesse, personalizat pe ambele fete = 2 bucati X 100,00 lei = 200,00 lei 3. Stativ din lemn pentru 2 drapele = 1 bucata X 100,00 lei = 100,00 lei. 4. Stativ din lemn pentru 3 drapele = 2 bucati x 130,00 lei = 260,00 lei . TOTAL: 1.610,00 lei. Steagul Judetului Valcea va avea inscriptionat statutul "JUDETUL", iar in partea de jos denumirea "VALCEA", cu litere de culoare rosie. Imprimarea steagului va fi facuta pe ambele fete, iar dimensiunile drapelului sunt: 90cm/135cm.
- Număr anunț
- DA26868088
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.610 RON
- Valoare atribuită
- 1.610 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.