Atribuită Cumpărare directă

Opti 7080 SFF/Core i9-10900/32GB/512GB SSD/Integrated/DVD RW/Wireless Kb & Mouse/W10Pro/

Număr anunț
DA26857288
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.761 RON
Valoare atribuită
19.761 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.761 RON

din 19.761 RON estimat