Atribuită Cumpărare directă

cap trimmy T45M12X = 2x190 -carburator 545 RX = 1x340 -bujie NGK = 3x20 -filtru aer 545RX = 2x60 -fir nailon 3,0mmx169m = 3x160

Număr anunț
DA26866538
Autoritate contractantă
ORASUL LEHLIU-GARA (CUI 16300713)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16820000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159,68 RON
Valoare atribuită
1.159,68 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.159,68 RON

din 1.159,68 RON estimat