Atribuită Cumpărare directă

Pachet medicamente covid 19 DARUNAVIR SDZ 400MG X 60CP FILM (DARUNAVIRUM) NORVIR 100MG 1FL X 30CP FILM (RITONAVIRUM )

Număr anunț
DA26852238
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.481,08 RON
Valoare atribuită
23.481,08 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.481,08 RON

din 23.481,08 RON estimat