Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie dupa verificarea echipamentului de ridicat cu actionare electrica si manuala trape (stangi ) si incheierea procesului verbal de functionare, conf. PT R1 /2010 ISCIR si PT R18/2003

Număr anunț
DA26878353
Autoritate contractantă
Teatrul de Comedie Bucuresti (CUI 4221152)
Furnizor / câștigător
SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
Cod CPV
71631100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.440 RON
Valoare atribuită
28.440 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.440 RON

din 28.440 RON estimat