Atribuită Cumpărare directă

ETICHETE 56/A4 100/TOP - buc - 2 DOSAR CARTON CU SINA INCOPCIAT 1/1 - buc - 50 CREION MECANIC 0.5MM - buc - 10 MINA CREION 0.5MM HB - buc - 12 ALONJE INDOSARIERE 25/SET - set - 11 PIX ALBASTRU X5 - buc - 10 PIX ROSU X5 - buc - 10 PERFORATOR 25COLI - buc - 8 CAPSATOR 20 COLI F6 RAPID - buc - 8 CAPSE 24/6 - buc - 20 CALCULATOR 12 DIGIT - buc - 4 CUTTER CU SINA SI PROTECTIE - buc - 8 RADIERA CREION DUST FREE ALBASTRA - buc - 8 TEXTMARKER SET 6 - set - 4 BANDA DUBLU ADEZIVA TRANSPARENTA 50*25MM - buc - 5 MARKER PERMANENT MULTIMARK - BUC - 12 PLIC B4 SILICONIC BURDUF 30MM 120G/MP 260*330MM - buc - 250 PLIC AIRBAG 172*225MM - buc - 40 SEPARATOARE CARTON 105*240MM - buc - 3 FILE PLASTIC A4 100 FILE - SET - 10 DOSAR PLASTIC CU SINA - BUC - 200 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM - BUC - 50 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 5CM - buc - 50 PIX CU GEL 0.5 SUPER TRUE GEL - buc - 20 AGRAFE BIROU 33MM - buc - 10 CARTON COPIATOR A4 GALBEN INTENS XEROX - top - 1 CARTON COPIATOR A4 VERDE INTENS XEROX - top - 1 CARTON COPIATOR A4 LAVANDA MID XEROX - buc - 1 HARTIE COLOR A4 ASORTATA INTENS 20*5 CULORI 100/TOP XEROX - top - 2 CARTON COLOR A4 160G 20*5 CULORI 100/TOP - buc - 1 REZERVA CUB HARTIE 500FILE - buc - 8

Număr anunț
DA26849993
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CORESI (CUI 29144071)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI 24698386)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.436,97 RON
Valoare atribuită
2.436,97 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.436,97 RON

din 2.436,97 RON estimat