Atribuită Cumpărare directă

SET SPALAT PARD.OVAL15L+SEPARATOR,DISPL

Număr anunț
DA26870163
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02358 Bucuresti (CUI 14729868)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,47 RON
Valoare atribuită
786,47 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,47 RON

din 786,47 RON estimat