Atribuită
Cumpărare directă
achizitionarea a 24 bucati anvelope de iarna, astfel: CT 22 DPC - 205/70/R15C - 4 bucați; CT 98 TOM - 185/70/14C - 4 bucăți; CT 0 DMY - 185/65/R15 - 4 bucăți; CT 07 TLT - 175/70/14C - 4 bucăți; CT 95 UXS - 175/70/14C - 4 bucăți; CT 07 TLU - 175/70/14C - 4 bucăți
- Număr anunț
- DA26874181
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
- Furnizor / câștigător
- COSAL PAINT S.R.L. (CUI 41253310)
- Cod CPV
- 34351100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.080 RON
- Valoare atribuită
- 7.080 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.